Reference

Popis nekih od naših cijenjenih klijenata:

(kliknite ovdje  za galeriju referentnih objekata)

Dječji vrtići i osnovne škole:

  • DJEČJI VRTIĆ CVIT MEDITERANA (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ HEIDI (Osijek)
  • DJEČJI VRTIĆ MALI PRINC (Osijek)
  • DJEČJI VRTIĆ MARIJAN (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ MIKI (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ OSIJEK (Osijek)
  • DJEČJI VRTIĆ PALČIĆ (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ RADOST (Darda)
  • DJEČJI VRTIĆ RADOST (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ VRTULJAK (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ PETAR PAN (Split)
  • DJEČJI VRTIĆ ČAVLIĆ (Čavle)
  • OŠ A. MIHANOVIĆA (Osijek)
  • OŠ ANTUN MIHANOVIĆ (Slavonski Brod)
  • OŠ ANTUNOVAC (Antunovac)
  • OŠ AUGUSTA HARAMBAŠIĆA (Donji Miholjac)
  • OŠ BELICA (Čakovec)
  • OŠ BILJE (Bilje)
  • OŠ BRANIMIRA MARKOVIĆA (Ravna Gora)
  • OŠ BRATOLJUB KLJAIĆ (Bizovac)
  • OŠ DIVŠIĆI (Divšići)
  • OŠ DOBRIŠA CESARIĆ (Osijek)
  • OŠ DOBRIŠA CESARIĆ (Požega)
  • OŠ DONJA ŠEMNICA (Donja Šemnica)
  • OŠ DONJI MIHOLJAC (Donji Miholjac)
  • OŠ DORE PEJAČEVIČ (Našice)
  • OŠ DRENJE (Drenje)
  • OŠ DVOR (Dvor)
  • OŠ EUGENA KUMIČIĆA (Velika Gorica)
  • OŠ FRANE KRSTE FRANKOPANA (Brod na Kupi)
  • OŠ GORJANI (Gorjani)
  • OŠ GRIGOR VITEZ (Osijek)
  • OŠ HABJANOVCI ( Habjanovci)
  • OŠ IVANA FILIPOVIĆA (Osijek)
  •  OŠ I. MAŽURANIĆA (Sibinj)
  • OŠ I.G.KOVAČIĆ (Gornje Bazje)
  • OŠ IVAN FILIPOVIĆ (Račinovci)
  • OŠ IVAN KUKULJEVIĆ (Belišće)
  • OŠ IVANA BRNJIKA SLOVAKA (Jelisavac)
  • OŠ IVANA FILIPOVIĆA (Račinovci)
  • OŠ IVO LOLA RIBAR (Labin)
  • OŠ JAGODNJAK (Jagodnjak)
  • OŠ JAKOVLJE (Jakovlje)
  • OŠ JOSIPOVAC (Josipovac)
  • OŠ J.J.STROSSMAYERA (Trnava)
  • OŠ KARANAC (Karanac)
  • OŠ KLANA (Klana)
  • OŠ KNEŽEVI VINOGRADI (Kneževi Vinogradi)
  • OŠ KRALJA TOMISLAVA (Našice)
  • OŠ LASLOVO (Laslovo)
  • OŠ LOVINAC (Lovinac)
  • OŠ LUG (Lug)
  • OŠ LJUDEVITA GAJA (Osijek)
  • OŠ M.P. KATANČIĆA (Valpovo)
  • OŠ MARIJA I LINA (Umag)
  • OŠ MATE LOVRAKA (Vladislavci)
  • OŠ MATIJE GUPCA (Gornja Stubica)
  • OŠ MIROSLAVA KRLEŽE (Čepin)
  • OŠ PETRIJEVCI (Petrijevci)
  • OŠ PLAŠKI (Plaški)
  • OŠ PRIVLAKA (Privlaka – Zadar)
  • OŠ RETFALA (Osijek)
  • OŠ RUDOLFA STROHALA (Lokve)
  • OŠ SEMELJCI (Semeljci)
  • OŠ SKRAD (Skrad)
  • OŠ STANOVI (Zadar)
  • OŠ SV. ANE (Osijek)
  • OŠ ŠEĆERANA (Šećerana)
  • OŠ ŠEĆERANA PŠ BARANJSKO PETROVO SELO
  • OŠ ŠIME BUDINIĆA (Zadar)
  • OŠ TENJA (Tenja)
  • OŠ TIN UJEVIĆ (Osijek)
  • OŠ TONE PERUŠKA (Pula)
  •  OŠ VELIKO TRGOVIŠĆE (Veliko Trgovišće)
  • OŠ VIDIKOVAC (Pula)
  • OŠ VIŠNJEVAC (Višnjevac)
  • OŠ VITOMIR ŠIROLA PAJO (Nedešćina)
  • OŠ VLADIMIRA NAZORA (Feričanci)
  • OŠ ČEPIN (Čepin)
  • OŠ BRATOLJUB KLAIĆ (Bizovac)
  • OŠ DIVŠIĆI (Marčana)
  • OŠ DORE PEJAČEVIĆ (Našice)
  • OŠ DVOR (Dvor)
  • OŠ I. KUKULJEVIĆ (Belišće)
  • OŠ LJUDEVIT GAJ (Osijek)
  • OŠ MIROSLAVA KRLEŽE (Čepin)
  • OŠ MARIJA i LINA (Umag)
  • OŠ MATE BALOTE (Buje)
  • OŠ MATE LOVRAKA (Vladislavci)
  • OŠ MLADOST (Osijek)
  • OŠ PETRIJEVCI
  • OŠ PRIVLAKA
  • OŠ SATNICA ĐAKOVAČKA
  • OŠ SEMELJCI (Semeljci)
  • OŠ ŠIME BUDINIĆA (Zadar)
  • OŠ V. NAZORA (Feričanci)
  • OŠ VITOMIR ŠIROLA-PAJO (Nedeščina)
  • OŠ ZMAJEVAC
  • OŠ ZVONIMIRA FRANKA (Kutina)

Srednje škole

  • EKONOMSKA ŠKOLA (Osijek)
  • ELEKTROTEHNIČKA I PROMETNA ŠKOLA (Osijek)
  • GRADITELJSKO-GEODETSKA ŠKOLA (Osijek)
  • I GIMNAZIJA (Osijek)
  • II GIMNAZIJA (Osijek)
  • III GIMNAZIJA (Osijek)
  • MEDICINSKA ŠKOLA (Osijek)
  • OBRTNIČKA ŠKOLA ANTUNA HORVATA (Đakovo)
  • OBRTNIČKA ŠKOLA GOJKA MATULINE (Zadar)
  • SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA (Đakovo)
  • SREDNJA ŠKOLA IZIDORA KRŠNJAVOG(Našice)
  • STROJARSKA I TEHNIČKA ŠKOLA (Osijek)
  • ŠKOLA PRIMIJENJENE UMJETNOSTI I DIZAJNA (Osijek)
  • TEHIČKA ŠKOLA I PRIRODOSLOVNA GIMNAZIJA RUĐER BOŠKOVIĆ (Osijek)
  • TRGOVAČKA I KOMERCIJALNA ŠKOLA “DAVOR MILAS” (Osijek)
  • UGOSTITELJSKO TURISTIČKA ŠKOLA (Osijek)

Fakulteti

  • EKONOMSKI FAKULTET (Osijek)
  • ELEKTROTEHNIČKI FAKULTET (Osijek)
  • FILOZOFSKI FAKULTET (Osijek)
  • MEDICINSKI FAKULTET OSIJEK (Osijek)
  • PRAVNI FAKULTET (Osijek)
  • SVEUČILIŠTE J.J.STROSSMAYERA (Osijek)

Javne tvrtke, ustanove, lokalna uprava i samouprava

  • BARANJSKI VODOVOD (Beli Manastir)
  • BRODSKO-POSAVSKA ŽUPANIJA (Slavonski Brod)
  • CENTAR KULTURE NA PEŠČENICI (Zagreb)
  • CENTAR ZA AUTIZAM (Osijek)
  • CENTAR ZA KULTURU GRADA BELOG MANASTIRA
  • CENTAR ZA ODGOJ I OBRAZOVANJE IVAN ŠTARK (Osijek)
  • CENTAR ZA PREDŠKOLSKI ODGOJ (Osijek)
  • CENTAR ZA SOCIJALNU SKRB (Osijek)
  • DJEČJE KAZALIŠTE BRANKA MIHALJEVIĆA (Osijek)
  • DOM ZA DJECU KLASJE (Osijek)
  • DOM ZA PSIHIČKI BOLESNE ODRASLE OSOBE (Osijek)
  • DOM ZDRAVLJA ČEPIN
  • DOM ZDRAVLJA SLAVONSKI BROD
  • DOM ZDRAVLJA ĐAKOVO
  • DOM ZDRAVLJA SEMELJCI
  • DOM ZDRAVLJA UTRINE (Zagreb)
  • DOM ZDRAVLJA VRBICA
  • DOM ZDRAVLJA ZAGREB-CENTAR
  • DVD KOZARAC (Kozarac)
  • DZ OSIJEK, zdravstvena stanica (Dalj)
  • GRAD BELI MANASTIR
  • GRAD DONJI MIHOLJAC
  • GRAD KRAPINA
  • GRAD OSIJEK
  • GRAD POŽEGA
  • GRAD PULA
  • GRAD SLAVONSKI BROD
  • GRAD SPLIT
  • GRAD SLUNJ, DVD Slunj
  • GRAD VELIKA GORICA
  • GRAD ZAGREB
  • GRADSKA I SVEUČILIŠNA KNJIŽNICA (Osijek)
  • GRADSKO DRUŠTVO CRVENOG KRIŽA (Osijek)
  • HEP (Osijek)
  • HRT Zagreb
  • HRVATSKA REGULATORNA AGENCIJA ZA MREŽNE DJELATNOSTI (Zagreb)
  • HRVATSKE ŠUME (Osijek)
  • HRVATSKE VODE (Osijek)
  • HRVATSKI ZAVOD ZA MIROVINSKO OSIGURANJE PU OSIJEK
  • HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE PU Našice
  • HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE PU Vinkovci
  • HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE PU Sl.Brod
  • HRVATSKI ZAVOD ZA ZAPOŠLJAVANJE PU Virovitica
  • HRVATSKI ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO OSIGURANJE PU OSIJEK
  • HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE (Osijek)
  • ISTARSKA ŽUPANIJA (Pula)
  • JPVP GRADA OSIJEKA (Osijek)
  • KLINIČKI BOLNIČKI CENTAR OSIJEK
  • MEĐIMURSKA ŽUPANIJA (Čakovec)
  • MUZEJ LIKOVNIH UMJETNOSTI (Osijek)
  • OPĆINA ČAVLE
  • OPĆINA ČEPIN
  • OPĆINA DARDA
  • OPĆINA DRAŽ MO GAJIĆ
  • OPĆINA JAKOVLJE
  • OPĆINA NOVA BUKOVICA
  • OPĆINA PODRAVSKA MOSLAVINA
  • OPĆINA POLAČA
  • OPĆINA POPOVAC
  • OPĆINSKI SUD (Beli Manastir)
  • OPĆINSKI SUD OSIJEK
  • OPĆINSKO DRŽAVNO ODVJETNIŠTVO
  • OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA (Osijek)
  • POLICIJSKA UDRUGA BRANITELJA BARANJE (Bilje)
  • POLJOPRIVREDNI INSTITUT OSIJEK
  • PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA (Rijeka)
  • STUDENTSKI CENTAR (Osijek)
  • TRGOVAČKI SUD OSIJEK
  • UČENIČKI DOM HRVATSKOG RADIŠE (Osijek)
  • UDRUGA CEREBRALNE PARALIZE (Osijek)
  • UDRUGA DISTROFIČARA GRADA OSIJEKA(Osijek)
  • UDRUGA OBITELJ DJECE SA AUTIZMOM „DAR“ (Osijek)
  • URED DRŽAVNE UPRAVE U KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKOJ ŽUPANIJI (Koprivnica)
  • VODOVOD OSIJEK (Osijek)
  • VIROVITIČKO PODRAVSKA ŽUPANIJA (Virovitica)
  • VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA
  • ŽUPA NAŠAŠČA Sv. KRIŽA (Zmajevac)
  • ŽUPANIJSKI SUD OSIJEK

Privatne tvrtke

  • ABDERA d.o.o. (Đakovo)
  • ABIČIĆ d.o.o. (Osijek)
  • AC BULJUBAŠIĆ (Osijek)
  • AD2D d.o.o. (Osijek)
  • ADRIA GRUPA d.o.o. (Zagreb)
  • AGRARIA (Laslovo)
  • AGRODARDA (Darda)
  • AGRO PARTNER (Bijelo Brdo)
  • AGS GASTRO SISTEMI d.o.o. (Osijek)
  • A&M d.o.o. (Vukovar)
  • AKROPOLA d.o.o. (Đakovo)
  • AKTER d.o.o. (Osijek)
  • ANCONA d.o.o. (Đakovo)
  • ANTE-MATE d.o.o. (Osijek)
  • ASCOMMERCE (Višnjevac)
  • AS-TIM d.o.o. (Pula)
  • AUTOSLAVONIJA d.d. (Osijek)
  • AUTO ŠKOLA SPEED (Osijek)
  • AUTO ŠKOLA VRTULJAK (Osijek)
  • AUTO VIOLA d.o.o. (Osijek)
  • BAHUS d.o.o. (Ilok)
  • BANDRASTA d.o.o. (Osijek)
  • BAT d.o.o. (Slatina)
  • BELIŠĆE d.d. (Belišće)
  • BEL-TEL d.o.o. (Osijek)
  • BEREDIT d.o.o. (Čeminac)
  • BILJEMERKANT d.o.o. (Osijek)
  • BIORAD d.o.o. (Višnjevac)
  • BIO-SAN (Osijek)
  • BINDER d.o.o. (Osijek)
  • BIZOVAČKE TOPLICE d.d. (Bizovac)
  • BONAVIA d.o.o. (Tenja)
  • BOROVO d.d. (Vukovar)
  • BOR-PLASTIKA d.o.o. (Kneževi vinogradi)
  • BRESTOVAC TVORNICA NAMJEŠTAJA d.o.o. (Garešnica)
  • BRICK-ING d.o.o. (Osijek)
  • BRILIANT d.o.o. (Vinkovci)
  • BRLEG d.o.o. (Antunovac)
  • CANTUS d.o.o. (Osijek)
  • CENTAR ALATA d.o.o. (Osijek)
  • CHEMO-PROFILI d.o.o. (Zagreb)
  • COMET d.o.o. (Novi Marof)
  • COSMOSOL d.o.o. (Osijek)
  • DADO OBRT (Batina)
  • DBT d.o.o. (Zaprešić)
  • DE-CERTO d.o.o. (Osijek)
  • DELECTO d.o.o. (Antunovac)
  • DELTA COLOR d.o.o. (Slavonski Brod)
  • DIDI d.o.o. (Đakovo)
  • DIMNJAK d.o.o. (Osijek)
  • DOM ZA STARIJE I NEMOĆNE ( Beli Manastir)
  • DRAVA INTERNATIONAL d.o.o. (Osijek)
  • DRVNA INDUSTRIJA GELI d.o.o. (Đakovo)
  • DRVNA INDUSTRIJA S. SEKULIĆ (Nova Gradiška)
  • DRVOMETAL d.o.o. (Đurđenovac)
  • DS SMITH UNIJAPAPIR d.o.o. (Osijek)
  • DUĆAN (Orahovica)
  • ĐAKOVO PILANA d.o.o. (Đakovo)
  • EKO BAZA d.o.o. (Čeminac)
  • EKO-GRADNJA d.o.o. (Darda)
  • EKONOMIK d.o.o. (Osijek)
  • EELEGANT d.o.o. (Tenja)
  • ELEKTRO-BELI MANASTIR d.o.o. (Beli Manastir)
  • ELEKTROMETAL d.d. (Osijek)
  • ELGRA (Osijek)
  • EMAX d.o.o. ( Osijek )
  • ERDUTSKI VINOGRADI d.o.o. (Osijek)
  • ERICSSON NIKOLA TESLA d.d. (Zagreb)
  • ERICSSON NIKOLA TESLA SERVISI d.o.o. (Zagreb)
  • EUROCOM d.o.o. (Osijek)
  • EUROHERC d.d. (Osijek)
  • EURO-ING d.o.o. (Osijek)
  • EUROSTAKLO d.o.o. (Satnica Đakovačka)
  • EXTERIM d.o.o. (Osijek)
  • FACRO d.o.o. (Osijek)
  • FENOMEN d.o.o. (Grabovac)
  • FEROCOL d.o.o. (Osijek)
  • FILMOTEKA d.o.o. (Osijek)
  • FITING OBRT (Čepin)
  • FOLDING d.o.o. (Osijek)
  • FORMA d.o.o. (Osijek)
  • GALMET d.o.o. (Osijek)
  • GETO (Marijanci)
  • GLOBALNA HRANA d.o.o. (Zagreb)
  • GPP OSIJEK d.o.o. (Osijek)
  • GRAD-EXPORT d.o.o. (Vinkovci)
  • GRADNJA d.o.o. (Osijek)
  • GRADSKO STAMBENO KOMUNALNO GOSPODARSTVO d.o.o. (Zagreb)
  • GRAĐEVINARSTVO SPAJIĆ (Tenja)
  • GT IZOLIRKA d.o.o. (Osijek)
  • GU d.o.o. (Karlovac)
  • HABIB-ING d.o.o. (Draž)
  • HAMER (Osijek)
  • HARBURG-FREUDENBERGER d.o.o. (Belišće)
  • HARMONIJA VRLJIĆ d.o.o. (Vinkovci)
  • HEBRON d.o.o. (Bilje)
  • HEXMAT d.o.o. (Osijek)
  • HIDRIA (Vukovar)
  • HONESTA d.o.o. (Osijek)
  • HOTEL CROATIA (Hvar)
  • INDEKS d.o.o. (Darda)
  • INOUTIC d.o.o. (Dugo Selo)
  • INSPEKT-ING d.o.o. (Osijek)
  • INSTITUT IGH (Osijek)
  • ITALCRO d.o.o. (Galižana)
  • IZGRADNJA d.o.o. (Tenja)
  • IZO-GRAĐENJE KONZALTING d.o.o. (Osijek)
  • JET OSIJEK d.o.o. (Osijek)
  • KAMELEON j.t.d. (Osijek)
  • KANDIT d.o.o. (Osijek)
  • KANNAN d.o.o. (Donji Miholjac)
  • KAPITAL GRUPA d.o.o. (Osijek)
  • KLIPSOROL d.o.o. (Sesvete)
  • KODEKS d.o.o. (Domašinec)
  • KOTING (Beljevina)
  • KRUPAL d.o.o. (Antunovac)
  • KT-PRODUKT (Našice)
  • LABAK d.o.o. (Đakovo)
  • LI-GRAD (Antunovac)
  • LIM (Osijek)
  • LIM-MONT (Đakovo)
  • LOBI d.o.o. (Osijek)
  • LOĐA d.o.o. (Osijek)
  • LOLITA d.o.o. (Osijek)
  • LUKA TRANZIT d.o.o. (Osijek)
  • LUMAR d.o.o. (Beli Manastir)
  • MC DONALDS HRVATSKA d.o.o. (Zagreb)
  • MEDARDO d.o.o. (Višnjevac)
  • MEGGLE HRVATSKA d.o.o. (Osijek)
  • MEHANOTEHNA d.o.o. (Osijek)
  • MEGAMONT d.o.o. (Osijek)
  • MELAR d.o.o. (Darda)
  • METALPROIZVOD d.o.o. (Slavonski Brod)
  • MIKIĆ OBRT (Tenja)
  • MIKIĆ SERVISI d.o.o. (Tenja)
  • MILIUM d.o.o. (Osijek)
  • MLACO d.o.o. (Đakovo)
  • MONTE MONT d.o.o. (Osijek)
  • MONTRI d.o.o. (Darda)
  • MRAMOR d.o.o. (Osijek)
  • NA ORLOVOM PUTU (Bilje)
  • NB d.o.o. (Osijek)
  • NEON SJAJ (Višnjevac)
  • NIVEX22 d.o.o. (Osijek)
  • NOBILIS d.o.o. (Osijek)
  • NOVAK d.o.o. (Osijek)
  • NOVOCOMMERCE INTERNATIONAL d.o.o (Osijek)
  • NUCLEUS d.o.o. (Osijek)
  • ODRŽAVANJE VAGONA d.o.o. (Zagreb)
  • OLT d.d. (Osijek)
  • OLUK d.o.o. (Branjin Vrh)
  • OPG Brzica Ivo (Osijek)
  • OPG Nešković (Bijelo Brdo)
  • OPG Petar Dobrovac (Kneževi Vinogradi)
  • OPG Vanja Zečević (Josipovac)
  • ORTOPAN TRGOVINA I SERVIS d.o.o. (Osijek)
  • OSJEČKA TRGOVINA PAPIROM d.o.o. (Osijek)
  • OSIJEK-KOTEKS d.d. (Osijek)
  • PANTURIST d.d. (Osijek)
  • PEKARSTVO KADULJA (Darda)
  • PETROVIĆ GALVANO (Belišće)
  • PNEU-REMIX d.o.o. (Osijek)
  • POLJOCENTAR d.o.o. (Križevci)
  • PORTOBELLO (Petlovac)
  • PREVENTIVA d.o.o. (Osijek)
  • PRIMARIS d.o.o. (Osijek)
  • PROBE d.o.o. (Ernestinovo)
  • PROFI BAUCENTAR d.o.o. (Zagreb)
  • PUMPA SERVIS d.o.o. (Osijek)
  • PZ OSATINA (Semeljci)
  • RADOŠ d.o.o. (Slavonski Brod)
  • RANOGAJEC d.o.o. (Beli Manastir)
  • REMIX d.o.o. (Osijek)
  • REPIĆ d.o.o. (Darda)
  • RETA d.o.o. (Karlovac)
  • RIONE d.o.o. (Belišće)
  • ROG d.o.o. (Osijek)
  • SCHACHERMAYER d.o.o. (Zagreb)
  • S&B d.o.o. (Podravske Sesvete)
  • SIEMENS d.d. (Zagreb)
  • SKENDER d.o.o. (Osijek)
  • SLAGALICA (Osijek)
  • SMIT-COMMERCE d.o.o. (Gornji Stupnik)
  • SOLAR-MONT d.o.o. (Beli Manastir)
  • STAKLO-COMMERCE d.o.o. (Satnica Đakovačka)
  • STOLARIJA GOOD d.o.o. (Osijek)
  • STRELA d.o.o. (Varaždin)
  • STRNAD (Đakovo)
  • STROPING d.o.o. (Osijek)
  • STV d.o.o. ( Osijek)
  • SUDAR COMMERCE d.o.o. (Bizovac)
  • ŠPORTSKI OBJEKTI (Osijek)
  • ŠTREMF d.o.o. (Bilje)
  • T.O. TINA (Ilok)
  • TANARIS d.o.o. (Osijek)
  • TANK-TRADE d.o.o. (Vinkovci)
  • TEO-BELIŠĆE d.o.o.(Belišće)
  • TEHNO-ELEKTRO d.o.o. (Đakovo)
  • THRONE d.o.o. (Osijek)
  • TIVECO d.o.o. (Osijek)
  • TRGOMETAL d.o.o. (Zagreb)
  • TROJNAŠ (Draž)
  • UKOP d.o.o. (Osijek)
  • UTVRDA d.o.o. (Višnjevac)
  • UNIKOM d.o.o. (Osijek)
  • VBH d.o.o. (Zagreb)
  • VELEKEM d.d. (Osijek)
  • VENTUS-TRADE d.o.o. (Đakovo)
  • VETAM d.o.o. (Osijek)
  • VETERINARSKA STANICA SLATINA d.o.o. (Slatina)
  • VODOVOD-MONTAŽA d.o.o. (Osijek)
  • VUKOJE TRANS (Darda)
  • VUKOJEVIĆ GRADNJA d.o.o. (Slavonski Brod)
  • VUKOVIĆ COMPANY d.o.o. (Vukovar)
  • WATMONT d.o.o. (Vinkovci)
  • WEB IT d.o.o. (Osijek)
  • WIEN d.o.o. BASTLER (Osijek)
  • WURTH d.o.o (Zagreb)
  • ZADRAVEC d.o.o. (Branjin Vrh)
  • ZAGORJE TEHNOBETON d.d. (Varaždin)
  • ZAVOD ZA STANOVANJE d.o.o. (Osijek)
  • ZENDOM d.o.o. (Osijek)
  • ZITEX d.o.o. (Donji Miholjac)
  • ZRCALO d.o.o. (Osijek)
  • ZUBER d.o.o. (Osijek)